Денес е посебен ден. Цеца покажа како изгледа нејзиниот дом во Житораџа и ја разнежни публиката.

24 мај, 2020
503A0205a_1000x0

Пејачката Цеца Ражнатович неретко со публиката на социјалните мрежи споделува интимни моменти од својот дом, како ужива со фамилијата и пријателите.

И овој пат, таа објави снимка од куќата во нејзината родна Житораџа, каде беше во посета на родителите.

Тие денес го слават летниот Свети Никола, па направиле свечен ручек и ги собрале своите најблиски.

Цеца ги снимила фотографиите на кој се гледа нејзиниот покоен сопруг Жељко Ражнатович Аркан и нејзините деца.

Следбениците се воодушевија од овие спомени кои го оживуваат најубавиот период на една фамилија.