Десет години по разводот: Во 56та година од животот ѝ се остварија двете најголеми желби

5 јуни, 2020
Sandra-Bullock-getty-v2

Американската глумица, Сандра Булок, повторно се најде во центарот на вниманието. Оваа година по првпат ја покажа својата посвоена ќерка, Лејла, а минатиот месец се зборуваше за нејзината, наводна, природна бременост.

Популарната глумица пред скоро време повторно застана на “лудиот камен” и склучи брак со нејзиниот избраник, Брајан Рандал, 10 години по разводот од сопругот Џесej Џејмс.

Скромната церемонија најверојатно се оддржала во нејзниот дом во Hollywood, а значајна улога во целата прослава имале нејзините деца, 10 годишниот Луис и 8 годишната Лејла.

Сандра и Брајан се заедно од 2015та година и очигледно е дека глумицата ужива во врската, откако со претходниот сопруг доживеа низа непријатности и турбуленции.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi