Девојчето кое одеше на училиште со Џиџи и Бела Хадид ги објави нивните стари фотографии

20 јуни, 2020
хјј

Корисникот на TikTok, Лила Савоја го посетуваше средното училиште Малибу, истото училиште во кое отидоа сестрите Џиџи и Бела Хадид и нивниот брат Анвар.

Кога видела на Твитер дека некој ги прашува луѓето со која славна личност оделе на училиште, таа решила да го сними својот алманах и да покаже како изгледале најпознатите модели денес.

Џиџи денес има 25 години, Бела е 23 и Анвар е 20.

Видеото е видено два милиони пати досега, а од тоа дознаваме дека соучениците на Џиџи сметале дека има најдобри шанси да стане позната. И се чинеше дека се во право.