Девојката на Бред Пит, Никол Потуралски на вечера со сопругот Роланд Мери!

25 октомври, 2020
34742868-8871419-image-a-52_1603442026489

Девојката на Бред Пит, Никол Потуралски (27) и нејзиниот сопруг Роланд Мери (68) изгледаа посреќни заедно од кога било на вечера во Берлин во петокот вечерта. Манекенката беше видена како го напушта ресторанот Борхард – кој го поседува Роланд – во германскиот главен град заедно со нејзиниот партнер откако уживаше на оброк со пријателите. Никол изгледаше шик во кожна јакна додека разговараше со пријателите надвор од ресторанот пред Роланд да замине.

Stepping out: Brad Pitt's girlfriend Nicole Poturalski, 27, and her husband Roland Mary, 68, looked more together than ever at dinner in Berlin on Friday night

Групата изгледаше расположена додека се подготвуваше да тргне дома по нивната вечер, а Никол уживаше во цигара.

Dinner: The model  was seen leaving Borchardt restaurant - which Roland owns - in the German capital alongside her partner of eight years after enjoying a meal with friends
Smart: Nicole looked chic in a leather jacket as she chatted to friends outside the eatery before Roland also left wearing a navy jumper and blue shirt
Understanding: In August it was revealed that Nicole was married and that Roland is reportedly 'not interested' in being 'jealous' about her extra-marital dalliance with the hunky actor

„Тие се уште се во брак, но вие може да ја опишете нивната врска како отворен брак“. Пит (56) предизвика гласини за романса Никол кога беше забележан со неа на францускиот аеродром Ле Кастеле во август. Набљудувачите рекоа дека парот се однесувал како тинејџери бидејќи не можеле да ги држат рацете едни од други на аеродромот – пред да летаат на помал аеродром близу до местото каде што престојувале минатата недела во замокот Миравал, имотот што Пит го купил за 67 долари милиони во 2011 година со неговата поранешна сопруга Анџелина.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum