Диџејот Тиесто стана татко: Не знаев дека можам нешто волку да сакам!

16 ноември, 2020
дј

51-годишниот Тиџ Мичи Вервест, попознат како диџеј Тиесто, стана татко. Холанѓанецот го доби своето прво дете, ќерката Виола Маргрит, со 24-годишната сопруга Аника Бакес.

„Поздравете ја ќерка ми Виола Маргрет Вервест. Тоа ми дава чувства за кои не знаев дека постојат во мене. И нејзината мајка е вистински шампион.“, напиша славниот диџеј во емотивен пост.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi