ДИЕТА ЗА ТРУДНИЦИ: Софија Милошевиќ ја шокираше јавноста со килажата за време на бременоста

27 јуни, 2020
Annotation 2020-06-27 171725

Најпознатата српска манекенка Софија Милошевиќ го чека своето прво дете со младиот фудбалер Лука Јовиќ, а парот не крие дека ужива во бременоста на Софија

Taa не крие дека ужива во бременоста, но ситуацијата се смени. Манекенката неодамна сподели на социјалните мрежи како се храни за време на бременоста, што доведе до тоа да биде загрижена за својот изглед.  

  • Диета за идните мајки – напиша на сликата со еден тост леб, и додаде дека во бременоста стигнала дури до 68 килограми.
Screenshot: Instagram/sofijamilo