Додека Бред Пит повторно флертува со неговата поранешна сопруга, неговата девојка провоцира со фотографии на Инстаграм!

22 септември, 2020
пит

Откако Џенифер Анистон и Бред Пит со задоволство одговорија на виртуелното заедничко читање на сценариото на легендарниот тинејџерски филм „Брзи времиња на Риџмонт висок“ од 1982 година, каде, благодарение на апликацијата „Зум“, работеа од своите домови, почнаа да се шират гласини дека старите љубовни се вратија.

 И, додека медиумите се забавуваат со тоа, новата девојка на Пит, моделот Никол Потуралски објавува секси фотографии на својот профил

Медиумите не престануваат да шпекулираат дали љубовта меѓу поранешните сопружници, Џенифер Анистон и Бред Пит, повторно се раѓа, особено по читањето на сценариото заедно со другите холивудски sвезди.

Знаците на телото беа „прочитани веднаш“ и беше заклучено дека холивудскиот заводник бесрамно флертувал со неговата поранешна сопруга пред камерата.

View this post on Instagram

😁😁😁

A post shared by Nico (@nico.potur) on

И, додека се занимаваат со тоа, 27-годишната манекенка Никол Потуралски, наводната нова девојка на Бред Пит, која донесе збунетост во бракоразводната парница со Анџелина Џоли, ги објавува своите фотографии како да му покажува на своето момче што му недостасува илјадници милји далеку од неа.

View this post on Instagram

🍃🍃

A post shared by Nico (@nico.potur) on

Додека Бред Пит е во Лос Анџелес, Никол Потуралски ужива во Берлин, каде што се обележуваше и на фотографии. Убавата манекенка дури објави и кратки кадри на Instagram Story каде позира облечена во фанки фармерки со принт на висок струк и исечена долчевита. Токму со оваа комбинација таа покажа неверојатна фигура, особено тенок струк.