Додека ужива со својата 47 години постара партнерка која порано била маж, се фали со витката линија

29 април, 2020
Naslovna

Таа е во самоизолација со партнерката Каитлин Џенер, а се гледа дека не и фали забава ниту додека е дома.

23-годишната претприемачка на својот Инстаграм објави фотографија од себеси во црно бикини, откривајќи беспрекорна линија и се пофали дека ужива во базенот на вилата на нејзиниот партнер.

Кајтлин Џенер (70), порано познат како Брус Џенер, е една од најранливите на коронавирусот заради нејзината возраст. Поради ова, таа е внимателна и ужива во вилата со својата помлада девојка.

View this post on Instagram

Wear your SPF😜 @mylumasol thirst trap

A post shared by Sophia Hutchins (@hutchins_sophia) on