Дојде некој Русин и ме исфрлија! – Сузана Манчиќ се соочи со поразот кој тешко го поднесе!

27 мај, 2020
suzana 1

Водителката Сузана Манчиќ отсекогаш сонувала да стане балерина, иако според нејзината физичка градба не била за класичен балет.

Како што објасни Сузана, тој сон беше „брзо срушен“, затоа што еден човек дојде и само рече – не.

“Мојата прва љубов беше балетот. Јас сè уште го обожавам балетот како уметност, но според мојата физичка градба не бев за класичен балет. Бев исфрлена многу брзо. Еден Русин дојде на завршниот испит и рече, сè ќе помине, но ова, не! Тоа беше првиот удар во мојот живот што морав да го претрпам “, изјави Сузана за „Ало “.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi