ДОНАТЕЛА ЈА ВИКААТ КРАЛИЦА НА ПЛАСТИЧНИТЕ ОПЕРАЦИИ! Таа објави слика од 1993 година, СИТЕ ОСТАНАА ВО ШОК!

20 ноември, 2020
д1

Донатела Версаче е доказ за тоа како пластичната хирургија може да го уништи изгледот.


Таа имаше природно полни усни и имаше само неколку брчки во четириесеттите години, а нејзината трансформација започна во раните 2000-ти.

  • Не верувам дека е можно да се старее природно. Не верувам во природната убавина на жената – рече славната дизајнерка во едно интервју во 2005 година.

Таа денес има 64 години, а еве како изгледаше пред опреациите:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi