Дуа Липа воодушеви во необична модна комбинација, но со препознатлив „џунгла“ дизајн

18 јули, 2020
свсццц


Дуа Липа ги воодушеви сите со своите модни изданија за престојот дома. Но, сега таа извади велосипедски шорцеви со потписот на Версаче во стилот на познатиот фустан на Џенифер Лопез, која стана позната на Греми 2000 година, пренесува Попсугар. Најавено е дека Донатела Версаче го врати овој иконски дизајн во целосно нови дезени, откриен на пистата во пролет / лето на 2020 година. Беше вистинско шоу во Милано. Џеј Ло ја носеше познатата тема на Версаче во март, а сега Дуа Липа е тука, ни покажува како да постигнеме совршен изглед дури и додека седиме дома.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi