Дури ни најверните обожаватели не се воодушевени: Роналдо никогаш немал ваква фризура

1 јули, 2020
,M,MNM


Фудбалерот на Торино, Јувентус и португалската репрезентација е познат по тоа што ужива да ги менува фризурите и дека се осмелува да ги направи најлудите експерименти, но тој никогаш не пробал вакво нешто. Тој сподели фотографија на Инстаграм во која чешла еден дел од косата, а прамените со локни беа расфрлани од сите страни. Роналдо позираше во друштво на неговиот соиграч Хуан Квадрадо, кој има ситни локни.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi