Двете деца на Џејсон Момоа се како негови клонови – погледнете ја прекрасната фамилија (ФОТО)

31 мај, 2020
imageedit_46_4181186112

Џејсон Момоа во последно време со причина ја има заслужено титулата за најсладок татко во Холивуд. Актерот има две деца со неговата жена, Лиса Бонет, со која тој се ожени во 2017, откако беа заедно 12 години, 10 години откако го имаа првото дете заедно. Џејсон исто така е потатко на глумицата Зои Кравиц, која е ќерка на Лиса Бонет од претходната врска со Лени Кравиц.

Погледнете ја слатката фамилија на Момоа:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi