Џад Ло го очекува своето 6 дете

27 мај, 2020
jad-lou

Актерот Џад Ло заедно со својата сопруга Филипа Коан го очекува своето 6 дете. Тој претходно имал 3 жени од кои му се останатите 5 деца чија возраст е од 5 до 23 годинишна возраст. Некои од нив и се познати на јавноста поради своето занимање додека најмалите не толку. Еве некои информации за нив.

Раферти Ло

Раферти Џелико Фрост Ло е роден на 6 октомври 1996 и е најстар син на Џад од првата негова жена Дејди Фрост. Раферти е пллукната слика на својот татко и е модел на познати брендови како Dolce & Gabbana и Dior. Истотака тој се занимава и со глума, а наското ќе го видиме во проектот Оливер Твист.Тој има и свој музички бенд познат под имет Outer Stella Overdrive.

Ирис Ло

Таа е родена на 25 октомври 2000 година и е најстара ќерка исто така од бракот со Сејди. Таа е истотака познат модел за брендовите Miu Miu и се има појавено на насловната страна на магазинот Vogue. Нејзин последен ангажман е за брендот Fendi.

Руди Ло

Руди е роден на 10 септември 2002 и е најмало дете од бракот со Сејди. Тој не се појавува често во јавноста, освен кога во минатото преку неговиот профил на Instagram споделувал слики од своите браќа и сестри. Тој се има појавено и во филмот Dotty во 2013 заедно со својата мајка но потоа нема некои позначителни улоги.

Софија Ло

Родена е во септември 2009 и единствено дете на Џад со американскиот модел Саманта Бурк кои се запознале во Њу Јорк додека тој го снимал филмот Sherlock Holmes. Иако тие никогаш не биле во врска Џад финансиски ја подржува Софија која заедно со својата мајка живеат на Флорида.

Ада Ло

Ада е родена во март 2015 како едниствено дете на Џад со пеачката Катерина Хардинг или позната како Cat Cavelli која само што се породила со Ада изјавила дека Џад е прекрасен татко и Ада личи многу на него.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi