Џеј Ло ја учи Шакира како да мрда со колковите!Хит видеото од проба ги распаметило сите

4 мај, 2020
Naslovna

Џенифер Лопез ја научи нејзината колешка Шакира како да ги мрда колковите додека вежбаше за познатата емисија на полувремето „Супер Боул“, а многу обожаватели ширум светот едногласно рекоа за овој потег – благодарам!

Снимката, која се појави, привлече големо внимание на јавноста, со тоа што пејачите се концентрираат на движења и ја игнорираат околината.

„Кога ќе се симнеш од колена, се движиш најдобро“, ја советувала пејачката  колешката, а малкумина останале рамнодушни на сцената.