Џеј Ло рони солзи додека ја снима глетката од својата куќа на својот роденден, а изненадувањето од вереникот е посебна приказна

25 јули, 2020
Annotation 2020-07-25 175151

-Плачам солзи радосници! Ви благодарам за најубавиот ден – напиша таа.

Џенифер Лопез наполни 51 година на 24то јули, во што тешко може да се поверува кога ќе се погледне било која нејзина фотографија, без разлика дали на неа е облечена или разголена.

Семејството совршено ја украсила куќата за денот на Џенифер, а нејзиниот вереник Алекс Родригез се погрижи за декорацијата да биде совршена.

https://www.youtube.com/watch?v=acXpJJsDFd8

Следеа бројни честитки и поклони, а латино дивата сними дел од домот кој беше преполн со цвеќиња и подароци.

-Плачам солзи радосници! Ви благодарам за најубавиот ден – напиша Џеј Ло на снимките.

Инаку: Алекс на својата драга и го честиташе роденденот со зборовите: “Среќен роденден, кралице моја! Со снимка од нивните најубави моменти, меќу кои е и фотографијата од нивното запознавање.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi