Џеј Ло во секси издание: Венчавката е одложена, но убавата Џенифер Лопез сепак носеше венчаница!

2 ноември, 2020
секси

Атрактивната музичарка и актерка, 51-годишната Џенифер Лопез предизвика бура на социјалните мрежи облекувајќи секси венчаница со провокативно деколте.
Убавата Џеј Ло, за која многумина сметаа дека е една од најубавите жени во светот, редовно добива бројни комплименти за нејзината извајана фигура и младешкото лице.

Латино заводничката не пропушти да ја прослави Ноќта на вештерките во својот дом, па подготвено скокна во секси венчаница.

Фановите одговорија со бројни комплименти.

‘Убава!’, ‘Прекрасна’, ‘Кралицата’, ‘Најдобра’, беа само низа комплименти.

Jennifer Lopez

Инаку, Алекс Родригез, поранешен бејзбол играч, ја запроси Џени минатата година по двегодишна врска. Гламурозната венчавка што требаше да се одржи ова лето, парот одлучи да се откаже во април поради глобална пандемија. Како што беше напишано, тоа требаше да се одржи во Италија, а нејзиниот син Макс требаше да ја придружува до олтарот.

Тоа треба да биде четврти брак на познатата актерка и пејачка која има две деца од бракот со музичарот Марко Ентони: близнаците Макс и Ема.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi