ЏЕЈСОН ДЕРУЛО полудел во карантин ?! Снимал сè случајно, фановите се наежија (ВИДЕО)

21 мај, 2020
j

Пејачот Џејсон Деруло се обиде да го врати стариот „онлајн тренд“ – да изеде пченка со брусалка. За таа пригода, тој исто така ја вклучи камерата, па непланирано сними сериозна несреќа.

Имено, по неколку секунди се слушна гласен извик, бидејќи ги изгуби забите. Неговата рака се тресеше малку во моментот кога сфати што се случило, а бројни обожаватели во паника го испрашуваа во коментарите.
„Не го правете ова“, напиша пејачот, кој го објави, и покрај ужасната лоша среќа.

View this post on Instagram

Don’t try this 😭😭

A post shared by Jason Derulo (@jasonderulo) on