Џејсон Деруло се обиде да ја удри секси девојката по задникот, а тогаш доби “блокада”

14 јуни, 2020
Annotation 2020-06-14 183845

Познатиот американски пејач Џејсон Деруло често постира снимки од својот приватен живот на Instagram. Овој пат, проба да ја удри својата девојка Џена Фрумс по задникот.  

Меѓутоа оваа секси девојка, тоа не му го дозволи. Жаргонски речено, му удри “блокада” и го запре неговиот обид.

Џејсон остана вчудоневиден, како и сите.

– Кога ме познава премногу добро – напиша Деруло. 

Погледнете ја снимката:

View this post on Instagram

When she knows you too well 😂 @jenafrumes

A post shared by Jason Derulo (@jasonderulo) on

Погледнете ја фото галеријата од Џена Фрумс, девојката на Џејсон Деруло.