Џенифер Анистон и оддаде големо признание на Анџелина Џоли и покрај тоа што и го „украде“ сопругот

5 ноември, 2020
mkd-113717

Иако медиумите веќе 15 години пишуваа дека Џенифер Анистон и Анџелина Џоли не можат да се поднесат, во последно време дознаваме дека тоа воопшто не е така и дека нивната наводна расправија и ривалство во суштина се „зготвени“ од медиумите. Всушност, Џенифер претходно изјави дека не е заинтересирана за кавга со Анџелина Џоли ниту смета дека Анџелина го украла нејзиниот сопруг, што и самата Анџелина го потврди кога рече дека никогаш нема да стапи во врска со оженет маж затоа што тоа е затоа што нејзиниот татко ја изневерил мајка и, таа никогаш не би си дозволила друга жена да поминува низ пеколот низ кој поминала нејзината мајка. Покрај тоа, Џен секогаш ја пофалувала Џоли во минатото, иако многумина ја обвинуваат оваа втора за „кражбата“ на нејзиниот поранешен сопруг Бред Пит. Џен секогаш имала убави зборови за Анџелина, особено кога станува збор за нејзините актерски способности, а во една прилика таа рече дека би било крајно глупаво за неа и Анџелина да се караат околу Бред Пит, бидејќи Џен и тој имаа брачни проблеми многу порано отколку дали Анџелина воопшто се појавила во животот на Бред.

Џенифер Анистон во тајно интервју открила што навистина мисли за Анџелина  Џоли


Последен пат е снимено дека Џенифер рекла нешто не толку ласкаво за Анџелина Џоли во 2008 година кога наводно рекла дека Анџелина не е кул. На крајот, се покажа дека Џенифер не рекла дека Анџелина воопшто не е кул, но на новинарско прашање што мисли за Анџелина Џоли, за време на снимањето на филмот „Господин и госпоѓа Смит“, каде го запозна Бред, едвај чекаше да се фати за работа секој ден. , рече дека прашањето не е кул.

Џенифер Анистон и Анџелина Џоли се сретнале само еднаш во животот | Кајгана
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi