Џенифер Анистон се откажа од Бред Пит и веќе љуби друг?!

29 јуни, 2020
705451

Дека тие останаа еден од никогаш прежалените парови во Холивуд, чие помирување со години го посакуваа обожавателите ширум светот, им е јасно и на главните актери на оваа љубовна приказна, 51-годишната Џенифер Анистон и пет години постариот, Бред Пит. И покрај тоа што неодамна откри дека секогаш ќе го сака, таблоидот „National Enquirer“ тврди дека сега таа му “фрлила око” на 50-годишниот актер Џерард Батлер.


Оваа приказна доаѓа два месеци откако Џерард направи пауза во врската со партнерката Морган Браун. Со оглед на тоа што тие беа видени повторно овој месец, прашање е што точно ќе каже таа на оваа приказна. „Ако Морган дознае за сето ова, тоа би можело да биде крај на нивната романса“, додаде изворот. Главните актери на оваа нова наводна љубов, сè уште не дадоа никаков коментар.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi