Џенифер Анистон тврди: „Бред ме користеше само како рамо за плачење“

13 септември, 2020
ани

Откако е снимен пред неколку недели со германската манекенка, 27-годишната Никол Потуралски, 56-годишниот актер Бред Пит не престанува да ги полни насловите на медиумите кои постојано изнесуваат нови детали за наводната врска. Иако Бред се обидува да го задржи својот љубовен живот што е можно подалеку од очите на јавноста, веста за новата врска стигна до неговата поранешна сопруга, 51-годишната Џенифер Анистон, која, според странските медиуми, не ја прифатила добро.

Имено, како што изјави неименуван извор за National Enquirer, кога слушнала дека нејзината голема љубов повторно се бакнува, модел скоро три децении помлад, ennенифер била целосно скршена. ‘Ова ја погоди. Таа по разводот помина со месеци да го утеши Бред и да му помогне во целиот процес на старателство над детето. Двајцата станаа многу блиски и таа сметаше дека конечно се на добар пат кон враќање на романсата ‘, рекол изворот, додавајќи дека актерката се чувствува користена за сè и е уморна од заводливото однесување на Бред.

Да потсетиме, Бред и германски модел беа снимени кон крајот на август во Франција како влегуваат во приватен авион. Набргу потоа, веста дека двоецот се гледал веќе некое време и дека се заљубени одекна во светот. Извори од странски медиуми изјавија дека Бред и Никол се однесуваат како заљубени тинејџери и не им пречи на вниманието на јавноста. ‘Тие се бакнуваат на јавно место и Бред и посветува многу внимание. Не му пречи да биде на јавно место. Таа е убава и многу помлада од него “, рече нивниот заеднички пријател, кој не сакаше да го открие неговиот идентитет.