Џенифер Анистон за малку ќе му „предсудеше“ на најпознатиот лезбејски пар

10 ноември, 2020
profimedia-0479455539


Годината е при крај, за една од најпознатите комичари, 62-годишната водителка Елен Деџенерис, ќе остане во горчливата меморија. Имено, покрај тоа што беа во центарот на скандал поради наводен мобинг на снимањето на популарното шоу „Шоуто на Елен Деџенерис“, многу медиуми последните месеци пишуваа и за наводниот развод со 15-години помладата сопруга, актерката Порти Де Роси, со која е во брак од 2008 година

Ellen DeGeneres


Иако двојката е сеуште заедно, ова не е прв пат во јавноста да се „шепоти“ за разводот, а најверојатниот крај на бракот требаше да се случи пред точно една година кога медиумите објавија дека бракот може да го разниша познатата ѕвезда од „Пријатели“ , Џенифер Анистон

Jennifer Aniston

Актерката и славната водителка се пријатели долги години, за што сведочат и бројните гостувања на Џенифер во шоуто, а едно од нив, според минатогодишното списание „National Enquirer“, скоро го решило бракот на Елен. Навидум безопасниот бакнеж што дуото го размени пред камера толку многу ја воодушеви 62-годишната девојка што Елен не можеше да престане да зборува за Џенифер со денови, а како што откри тогаш изворот на магазинот, Порти беше на работ на развод.

Ellen DeGeneres
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi