Џенифер Гарнер покажа како изгледа тело без корекции: Сите и се восхитуваат и покрај целулитот!

6 октомври, 2020
2343259_profimedia0493660610_ls


Џенифер Гарнер, актерка и поранешна сопруга на Бен Афлек, ја покажа својата фигура и природниот изглед.


Актерката има 48 години, а многумина велат дека сепак изгледа одлично. Гарнер беше фотографирана како ужива на плажа во Лос Анџелес, каде гордо ја покажа својата фигура, но и дека, како и сите жени, има стрии и целулит.


Сепак, за многу нејзини обожаватели оваа ставка не беше воопшто важна, бидејќи Џенифер е природна.