Џенифер Лопез ги маѓепса сите со уште еден добар стајлинг кој им ласка на облините, но и на тренираното тело.

14 декември, 2020
џеј ло

Актерката и пејачката Џенифер Лопез кога станува збор за вежбање не остава ништо на случајноста и не ги прескокнува своите активности и покрај глобалната пандемија на корона вирус што ја одбележа оваа година.


Џени од Блокот го доведе своето тело до совршенство, и секако фантастичната фигура со која ги плени погледите навистина не падна од небото.

Познатата дива од порториканските корени, на која никој не би и дал 51 година, колку што славеше оваа година во август, ги маѓепса сите во уште еден лудо добар стајлинг кој им ласка на нејзините облини и тренирано тело.

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez

Лопез е голема обожавателка на пријатниот стајлинг исто како и нејзиниот свршеник, поранешната спортска sвезда Алекс Родригез, па обајцата модерно се усогласија кога одеа во теретана во спортски изданија.

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez

Познатата убавица ги пленеше очите во краток топ и хеланки што и прилегаа, а изгледот за кој нема за што да се жали го зачини со ефикасна заштитна маска, коса крената во пунџа, бели патики Reebok Lifestyle DMX и скапи Хермес Биркинила.

Патем, Алекс и Loеј Ло требаше да се венчаат оваа година, но нивните планови беа уништени од глобалната пандемија, па мораа да ја откажат својата раскошна церемонија.

Двојката е неразделна, па често може да се забележат како шетаат и се дружат, а нивните деца од претходните бракови одлично се сложуваат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi