Џенифер Лопез го прослави својот јубилеј со серија секси фотографии: Како да не остарела ниту еден ден! (ФОТО)

9 јуни, 2020
цдфф

Поминаа 21 година од објавувањето на деби-албумот на пејачката  “On the 6”

Во таа пригода, Џенифер Лопез изјави: “Не можам да верувам дека поминаа 21 година! Вие ја имате мојата љубов денес и секој ден. Јас сум тука заради вас засекогаш”.

Заедно со емотивната порака, беа објавени слики од најновата снимка, во која Џеј Ло изгледа како милион долари!

И, кога ќе ја погледнете фотографијата од насловната страна на нејзиниот деби-албум, од пред 21 година, ви изгледа како да запрело времето – или, можеби дури Џеј Ло изгледа подобро две децении подоцна од тогаш!