Џенифер Лопез ја накити огромната новогодишна елка, а еве ШТО и остави Дедо Мраз! (ФОТО)

25 декември, 2020
џеј

Празниците се посебно време кога сè е разнобојно и весело, вклучувајќи ја и елката на познатата пејачка Џенифер Лопез.

Џенифер реши сама да помогне во украсувањето на новогодишната елка, па се искачи на скалата, со оглед дека дрвото е толку големо што нема можност да се украси на кој било друг начин.

Покрај тоа, пејачката остави нешто посебно за Дедо Мраз.

Dženifer Lopez

Еве како изгледаше:

Dženifer Lopez