Џенифер Лопез објави ново секси видео под туш и посочи: „Убавината нема рок на траење“

17 ноември, 2020
1348907

Откако на овогодинешното доделување на People’s Choice Awards ја однесе дома една од најважните награди, онаа во категоријата Икона на годината, латино дивата им откри на своите следбеници на Instagram, повеќе од 133 милиони, дека нејзината линија за убавина излегува на пазарот, едноставно именувана JLo Beauty

Во текот на изминатиот викенд, латино дивата го објави својот нов деловен проект, нова линија за убавина наречена JLo Beauty, која ќе се појави на пазарот на 1 јануари, но најсреќните, кои се најавуваат пред-регистрација, ќе имаат можност да купуваат од 8 Декември, кога беше најавена „премиерата“.

Само за нејзиниот нов деловен потфат, 51-годишната Џенифер Лопез сними и секси видео под туш, облечена само во кафеав едноделен костим за капење со длабок процеп на градите, што не можеше да остане незабележано.

И додека се грчи под тушот, во позадина се слуша нејзиниот глас кој, меѓу другото, вели: „Убавината нема рок на траење“, а со тоа всушност алудира на тоа како самата изгледа совршено иако има над 50 години.

„Ова не е само проект роден во страст, ова е остварување на триесетгодишен сон и едвај чекам да ги споделам моите тајни за нега на лицето со вас. Дали сте подготвени за тој сјај? “