ЏЕСИКА АЛБА НАСКОРО ВЛЕГУВА ВО ПЕТАТА ДЕЦЕНИЈА, А НЕ ИГЛЕДАЛА НИКОГАШ ПОДОБРО: Овие лепотици тргале по нејзините стапки! (ФОТО)

1 јули, 2020
jessica alba

На сите млади девојки Алба може да им биде добар пример

Познатите светски лепотици слободното време го користат за вежбање, но и сончање на плажа. Посветени се на здравиот начин на живот и редовно го покажуваат на социјалните мрежи, а некои од нив овој пат се пофалија со нивните фигури.

Глумицата Џесика Алба остана во форма додека беше во карантин со семејството. Глимицата која наскоро ќе наполни 40 години покажа дека времето го поминува во теретана, а друшто и прави нејзината 12 годишна ќерка Хонор. Алба исто так често ги покажува своите уметнички играња на нејзиниот Тик Ток, каде вежба разни кореографии со ќерката, а колку е добра во тоа докажуваат неколку илјади коментари, каде фановите и кажуваат дека изгледа одлично и дека игра неверојатно.

– Поставување на ова видео ми слижи како потсетување да останам долседна на вежбањето, стекнување на здрави навики може да биде борба. Изјави алба и додаде: “Позабавно е и полесно со членовите од семејството и пријателите”.

Ангелот на Викторија Сикрет, Сара Сампајо исто така ја покажа прекрасната фигура на својит инстаграм, но и дека ужива слободното време да го поминува на плажа. 28 годишната Сара позираше без шминка на зајдисонце во бикини и така ги покажа своите прекрасни облини.

View this post on Instagram

Saw a very pretty sunset yesterday ❤️☀️🌅

A post shared by Sara Sampaio (@sarasampaio) on

Таа наводно открила дека добила малку тежина додека била во карантин, меѓутоа судејќи по новата фотографија кај Сара тоа ни малку не се приметува.

Каја Гербер, ќерката на славниот модел Синди Крафорд, моментално најангажиран модел, а својот изглед го покажува со причина. Младата манекенка не пропушта прилика да биде активна и да вежба, а последните папарацо фотографии покажаа дека Каја може да се пофали дека е позгодна и од мајка и во младоста.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi