Џиџи Хадид ја покажа својата фигура еден месец по породувањето и ги воодушеви обожавателите

25 октомври, 2020
ggg

ЕДНА од најпопуларните модели во светот, Џиџи Хадид, на својот профил на Инстаграм сподели со своите 60 милиони следбеници фотографија на која ја покажа својата фигура еден месец откако го роди своето прво дете.

Хадид и пејачката Зејн Малик станаа родители на девојчето кон крајот на септември, а сега првпат објави и селфи што го направи во огледало и ги воодушеви своите обожаватели.

Со објавата, таа сакаше да ги охрабри своите следбеници да одат на претседателски избори и да го дадат својот глас, а тие пак ја опсипаа со комплименти.

„Дури и по бременоста, сè уште сте слаби и убави“, напиша еден коментатор.

„Убава си“, „Вие сте вистинска убавица“, „Леле, какво тело“ беа низа ласкави коментари.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum