Џони Деп прв пат се обрати на јавноста откако го нарекоа ЗЛОСТАВУВАЧ!

7 ноември, 2020
profimedia-0257658319 (1)

Пред неколку дена заврши скандалозното судење меѓу поранешните сопружници Амбер Херд и Џони Деп. Иако многумина веруваа во неговата невиност до самиот крај, актерот беше прогласен за насилник. Со оглед на тоа што сите со нетрпение го очекуваа неговиот одговор на сè, не е изненадување што неговото прво јавно обраќање привлече толку големо внимание. Тој им се обрати на своите фанови преку Инстаграм.

‘Прво сакам да им се заблагодарам на сите за поддршката и лојалноста. Бројни пораки ме допреа и ти благодарам што ми дадовте љубов. Исто така, сакав да ви кажам дека ме контактираа Студијата Ворнер Брос, барајќи од мене да си дадам оставка. Јас го исполнив и го прифатив нивното барање. Обвинувањата од британскиот суд нема да влијаат на мојата борба да ја кажам вистината. Планирам да докажам дека обвинувањата се лажни, и мојот живот и кариера нема да бидат дефинирани во овој момент “, рече 57-годишникот, кој остана без улога во филмот„ Фантастични ѕверови “. Од продукцијата на споменатиот филм, тие му се заблагодарија на актерот за неговиот ангажман.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi