Џорџ Клуни отворено проговори за несреќата што ја доживеа: „Првата помисла ми беше дали повторно ќе ги видам близнаците..“

3 декември, 2020
george-clooney1jpg

За Џорџ Клуни се веруваше дека е потврден ерген се додека не ја запозна Амал Клуни, а останатото е историја. Сепак, извештаите во медиумите кои тврдат дека има проблеми во нивниот рај, не престануваат. Таблоидите во последно време тврдат дека парот постојано се расправа бидејќи Амал сака нејзиниот сопруг да напушти некои од неговите навики, како што е возењето мотор.

Фановите се свесни дека ѕвездата сака да вози мотори и иако медиумите тврдат дека турбулентниот брак на Џорџ со Амал може да се поправи затоа што адвокатката му забранил на својот сопруг да вози мотор во иднина, во оваа приказна има неколку невистинити елементи.

Имено, Клуни претрпе сериозна несреќа поради едно возење мотор пред две години, по што мораше да биде опериран на вратот. Така, самиот Клуни се согласи со Амал дека тој повеќе не треба да вози мотор, наместо да мора да ги почитува наредбите на неговата сопруга. Амал наводно верува дека нејзиниот сопруг може да умре ако тој продолжи да вози мотори на овој начин, но самиот Џорџ изјавил дека решил да не вози мотор затоа што во моментот на несреќата, првата мисла што му поминала низ главата е дека можеби никогаш повеќе нема да ги види своите близнаци.

На крајот, излегува дека додека се случила несреќата со мотор, тоа не значи дека парот се расправал за тоа. Актерот отворено зборуваше и за своето искуство да се биде татко. Двојката ги пречека своите близнаци пред три години, а оттогаш актерот е прекрасен татко. Актерот призна и дека бил среќен во својот простор се додека не ја запознал Амал и се предомислил.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris