Џорџина ги покажа прекрасните божиќни украси во луксузната вила во која живее со Роналдо!

11 декември, 2020
2c8f32a8-f545-4d2c-ac65-30cc4749e3e5

ЏОРГИНА РОДРИГЕЗ ја покажа божиќната атмосфера во домот во кој живее со Кристијано Роналдо.

На нејзините придружници им беше дадена можност да ја видат внатрешноста на луксузната вила во Торино, Италија, каде што живеат Роналдо и Џорџина во последните две години.

Снимката што ја објави на сторијата за Инстаграм покажува огромна дневна соба каде седат нивните деца и голема трпезарија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris