Џорџина ја заинтригира комисијата со настапот: Никој не погоди кој се крие позади маската

7 ноември, 2020
pjimage_nSeLjZm


Родригез носеше костум од златен лав за да се појави во шоуто, додека другите се обидоа да погодат кој се крие зад маската. Никој не беше во можност да сфати дека тоа е Џорџина. Конечно ја симна маската од главата и го откри лицето

Додека фудбалерот Кристијано Роналдо (35) има помали успеси на фудбалскиот терен, неговата девојка Џорџина Родригез (26) сè повеќе доаѓа до израз на сцената. Таа учествуваше во шпанската верзија на „Маскирана пејачка“ и ги остави судиите и публиката во шок со својот настап.

Џорџина даде само неколку навестувања за себе, па затоа судиите не можеа да претпостават дека таа се крие зад маската.

– Ми се допаѓа шунка, но добра шунка. Другите задоволства вклучуваат гледање ТВ серии од омилениот тросед. Кој знае, можеби еден ден ќе бидам од другата страна на телевизијата – рече Родригез.

View this post on Instagram

Qué gran honor actuar en el estreno de MASK SINGER en España!!! 😍💃🏻✨ #MaskSinger arrasa como el mejor estreno de entretenimiento en España en 8 años con un 27,4% y lo más visto de la temporada con 3.740.000 espectadores en @antena3com. También consigue el minuto de oro con cerca de 4,4 millones de espectadores en el momento en el que yo me quito la máscara (el 30,2% de la audiencia). En redes sociales fuimos líderes: primer trending topic nacional, segundo mundial, 35 trending topics en total. Además, fue líder en share social y acumula +77.700 tuits y 40 millones de impresiones. El minuto de oro del día en redes se produjo a las 00:19h, con 1.995 tuits en un solo minuto, cuando se descubrió que YO estaba debajo de León 🦁 Muchas gracias ❤️ @masksingera3 @antena3com @fremantleesp @susanauribarri @ivana_rh @alfinproducciones

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Не е познато дали Џорџина учествуваше во шоуто пред или по тестот на Роналдо за Ковид-19, кој покажа дека фудбалерот е позитивен на вирусот. Тој се самоизолирал во посебна област на италијански имот што го делат со неговите четири деца.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi