Џорџина на Роналдо позираше во долна облека покрај елката! Погледнете како изгледа!

14 декември, 2020
131354748_236053431219070_2065085954857628283_n

Џорџина Родригез позираше во црвен комплет од чипка и ја објави фотографијата на Инстаграм.

Во луксузниот дом на славниот фудбалер Кристијано Роналдо и неговата партнерка Џорџина Родригез, сè е веќе во празнична атмосфера, а тој дух дополнително го зачини позирајќи во секси долна облека, па се пофали со фотографиите на Инстаграм.

Да се ​​сакаш е почеток на бесконечна љубовна приказна“, напиша таа со свои фотографии облечена во црвено боди со чипка во кое го истакна своето деколте, но и врвна форма со која може да се пофали.

Таа позираше на бел кауч покрај украсена новогодишна елка и на нозете носеше топли дизајнерски влечки.

Роналдо, кој напиша „Мама миа“ во коментарите и остави емотикони од срце, не можеше да одолее и да не коментира.