Џорџина објави семејна фотографија, но дали носи гаќи на неа

25 мај, 2020
Screenshot_2020-05-25 Georgina Rodríguez on Instagram “Me encanta pasar días todos juntos jugando y aprendiendo Disfrutándo[...]

Џорџина Родригез на Instagram објави фамилијарна фотографија која предизвика лавина на реакции, а многу нејзини фанови се запрашале дали носи гаќи на истата и ја осудиле за безсрамно однесување. Но Џорџина воопшто не искоментиралана.

Партнерката на Кристијано Роналдо на фотографијата е со својот партнер и нивните деца и уживват во базен, а фотографијата собрала 2,3 милиони лајкови.

Таа често објавува слики од нејзинитот семејство и од нејзе. Погледнете ја галеријата.