Џорџина покажа каква е во кревет и ги „побудале“ фановите, а замислете како му е на Роналдо

15 јули, 2020
georgina

Џорџина Родригез ужива на одмор со свршеникот Кристијано Роналдо и децата на луксузна јахта. На својот Инстаграм профил се пофали со фотографија на која позира со Роналдо и тригодишниот Матео, а спортскиот костум за капење ги истакна нејзините облини.

„Онаму каде животот започнува и љубовта никогаш не завршува“, напиша таа под објавата, а истата фотографија ја сподели и Роналдо на неговиот профил.

Меѓутоа, Џорџина објави и видео во кое покажа на кој начин го обликува задникот и што се може да направи со него.

За време на тренинзите, Џорџина тверкаше и го покажа затегнатиот задник, а видеото го погледнаа над девет милиони луѓе.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi