Џорџина полуде: Ги полуде фановите со провокативно видео, па ги почести со слика од спалната соба (ФОТО+ВИДЕО)

2 декември, 2020
georgina-rodriguez-2

Девојката на Кристијано Роналдо, Џорџина Родригез, продолжува да привлекува внимание на социјалните мрежи.

Не поминува ни еден ден без Џорџина да објави провокативна фотографија, Story или видео.

Пред три дена, Георгина објави кратко видео во кое тверката. За само неколку часа видеото беше прегледано од повеќе од осум милиони луѓе, а синоќа Родригез реши уште повеќе да ја запали машката фантазија.

Таа од спалната соба постави стори во ноќница и така им посака добра ноќ на своите придружници.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris