Џорџина позираше гола, но вниманието го „украдоа“ нејзините…

27 ноември, 2020
го

Манекенката Џорџина Родригез (26), партнерка на фудбалерот Кристијано Роналдо (35), е следена од повеќе од 22 милиони луѓе на социјалните мрежи. Со нив често споделува провокативни фотографии од приватниот живот.

Овој пат таа позираше во боди за да ги истакне облините, а следбениците забележаа „необјасниви линии“ на нејзините колкови. И покрај ова, сепак од сите страни и пристигнуваа комплименти, а покрај тоа што обожавателите го коментираа нејзиното тело, нејзините влечки привлекоа внимание и на многумина.

Џорџина се пофали со луксузни влечки од брендот Луј Витон, што ги носеа многу светски инфлуенсери. Цената на овие влечки е 1.100 фунти, или скоро 1 300 eвра.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi