Џорџина Родригез ги изненади обожавателите со фотографија која е невообичаена за нејзиниот Instagram профил: Еве за што зборуваат тие!

16 ноември, 2020
3993533f-85ab-4b42-bd95-47792a13d58d

Џорџина Родригез објави фотографија од породилното одделение по повод третиот роденден на нејзината ќерка Алана Мартина, која ја доби со Кристијано Роналдо.

„Три години со мојот мал ангел“, напиша таа под црно-белата фотографија.

Таа на својот профил сподели и фотографија на која Роналдо ја храни својата новородена ќерка.

На честитките се придружи и самиот Кристијано кој објави фотографија од насмеаното девојче.

“Ти благодарам што влезе во нашите животи и го исполни со светлина со твојата насмевка. Среќен роденден, моја принцезо Алана. Те сака тато “, напишал фудбалерот.

Инаку, Роналдо има уште три деца кои ги родија неговите сурогат мајки, синот Кристијано Роналдо Јуниор и близнаците Ева и Матео.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi