Џорџина Родригез позираше без гаќички и за фотографијата доби 1,8 милиони лајкови

28 октомври, 2020
fc098cb2-2e2e-4524-b55d-141a79b8f9ca

Џорџина Родригез доби повеќе од 1,8 милиони лајкови за нејзината последна објава на Инстаграм, а нејзиниот партнер Кристијано Роналдо исто така остави срце емотикон под неа.

Џорџина, која ја снимаше насловната страница за шпанското списание Мујерхој, сподели дел од фотографиите со своите 21,6 милиони обожаватели, а тие ја опсипаа со комплименти.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Партнерката на фудбалерот на Јувентус редовно ги краси насловните страници на бројни списанија ширум Светот, а неодамна се пофали и со својата прва насловна страница во бразилскиот Vogueu.

Инаку, Роналдо, две недели откако му беше дијагностициран коронавирус, сè уште е во самоизолација и ќе го пропушти денешниот натпревар против Барселона.

View this post on Instagram

Siiiiiiiiiii💪🏽

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum