Џулија Робертс објави невообичаена фотографија со нејзиниот маж со кој прослави 18 годишнина од бракот!

6 јули, 2020
dzulija

52-годишната добитничка на Оскар,Џулија Робертс, објави фотографија со сопругот со кого слави 18 години од нивниот брак.

Познатата актерка и една година помладиот снимател се запознале во 2000 година на сетот во Мексико, а се венчале две години подоцна.

Имаат три деца, Хенри (12) и 15-годишни близнаци Финаус и Хазел.

Парот не споделува интимности на социјалните медиуми често. Минатата година, Модер објави посвета на Јулија за Денот на мајката, а пред тоа ја сподели и последната семејна фотографија во 2017 година.

View this post on Instagram

✨18 years✨ #heckyes

A post shared by Julia Roberts (@juliaroberts) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi