ЅИРНЕТЕ НА ИМОТОТ НА ДЕЧКОТО НА АНАСТАСИЈА!

21 јули, 2020
Annotation 2020-07-21 201504

Базен покрај река, ова е ВИСТИНСКИ РАЈ

Се популарната млада пеачка Анастасија Ражнатовиќ веќе неколку години ужива во емотивна врска со бизнисменот Џорџе Кулјиќ, а летните денови најмногу ги поминува кај својата посилна половина во Нови Сад.

Како и не кога Џорџе на својот имот во Нови Сад има огромен двор со базен и тоа баш до Дунав. Ова лето, ова и е омилено место за уживање на Анастасија , па често овде ги носи пријателите, но и својата мајка фолк звездата Светлана Цеца Ражнатовиќ.

Анастасија на следбениците на инстаграм им покажа како во крупен план изгледа дворот на нејзиниот дечко каде ужива со кафе во утринските часови и малку се тие што не и позавидеа на овој раскош.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi