Ѕирнете во поранешната вила на Мадона на Булеварот Сансет- едноставно: НЕВЕРОЈАТНА! (ФОТО)

22 декември, 2020
Screenshot_4

Пред седум години, Мадона сакаше да се смести во гламурозна вила на Булеварот Сансет, но само американскиот патриотизам не траеше долго, па вилата на Мадона во Беверли Хилс беше пуштена на пазарот за неверојатни 35 милиони долари во 2018 година.

Имотот од 12 100 квадратни метри се наоѓа на приватна парцела од 1,14 хектари и располага со девет спални соби, 15 бањи, двоспратна трпезарија, бар со реална големина, тениско игралиште и базен долг 20 метри.

Домот, исто така, не може да се пофали со една, туку со две куќи за гости во неговите простории, а да не зборуваме за кино со 15 места и седум камини низ целиот имот.

Внатре, сè претрпе големо реновирање, со модерни рачно изработени шкафови со песок, мермерни плочи, нови подови од тврдо дрво, врвен звучен систем за опкружување, голем бар, комплетно опремена кујна за дизајнери и најсовремен фитнес центар.

Денес, „Material Girl“ има завидно портфолио на луксузни куќи ширум светот. Меѓу нив е и пространа градска куќа на Горна Ист Сајд во Њу Јорк, историски имот од 18-от век непосредно пред Лисабон и куќа со 10 спални во ексклузивна област на лондонскиот Мерилебоун.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi