Ѕвездата од „Game of Thrones“ од љубов кон ќерката направила нова тетоважа!

22 ноември, 2020
1351593

Софи Тарнер и Џо Џонас се венчаа во 2019 година. Двојката доби ќерка по име Вил оваа година. Деновиве може да се види нова тетоважа на подлактицата во близина на дланката на 24-годишната актерка – мала буква W ’лоцирана веднаш под буквата‘ Ј ’. Прилично е јасно дека тетоважите ги претставуваат сопругот Џо Џонас и ќерката Вил. Софи Тарнер има тетоважа со волк од „Игра на тронови“, тетоважа во спомен на кучето Валд кое почина и тетоважа на вториот дел од реченицата од анимираниот филм „Приказна за играчките“. Првиот дел од реченицата „До бесконечност и пошироко“ го има Џо Џонас на истото место.

Sophie Turner i Joe Jonas
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi