Еден погрешен потег и ќе се види и повеќе од доволно: Најризичните изданија и превисоките шлицеви за кои се зборуваше (ФОТО)

25 ноември, 2020
Screenshot_1

Црвениот тепих е можност славните дами да се покажат во блескаво издание, а некои минуваат месеци подготвувајќи се за некои прилики, бидејќи избираат секси фустани што малку кријат.

Дури и во 2020 година немаше недостаток на такви комбинации и покрај состојбата со пандемијата на коронавирусите, а многу sвезди носеа фустани со длабоки шлицови и ризикуваа да покажат премногу.

Една од нив е Џенифер Лопез, на која добро ѝ прилега сè, без разлика дали се работи за тренерка или фустан. Таа носеше светкава облека што го истакнуваше нејзиното ласкаво деколте и затегнати нозе.

Пејачката Сиара воодушеви во бременоста во фустан со едно рамо со висок шлиц на левата нога.

Ники Минаж секогаш сака да претерува, а така беше и овој пат. Носеше ултра к

ратко здолниште со шлицеви на двете нозе и јакна во која ги истакна градите.

Вереницата на Кристијано Роналдо беше можеби најхрабрата на црвениот тепих. Џорџина Родригез носеше фустан кој имаше многу висок шлиц и во секое време се чинеше дека открива премногу.

Имаше уште неколку смели изданија што го привлекоа вниманието на јавноста.