Една од најатрактивните жени на светот предизвика „земјотрес“ на Инстаграм!

9 јули, 2020
km,kl


Никол Шерцингер, пејачка на групата Pussycat Dolls, сè уште важи за една од најубавите меѓу славните, а годините на нејзината убавина и беспрекорно тело не можат да направат ништо! Таа неодамна го прослави својот 42 роденден, а потоа се упати на егзотично патување со момчето Том Еванс, познат рагбист и модел. Како што откриваат нејзините објавувања на Инстаграм, Никол и нејзиното момче престојуваат во Португалија, а поголемиот дел од времето го поминуваат на плажи и во костими за капење.

Благодарение на тоа, нејзините фанови уживаат во нејзините фотографии дури и повеќе од вообичаеното, а една од нив привлече посебно внимание. Прекрасна природа, море, карпи и гола Никол … Доста е за повеќе од 200.000 лајкови за кратко време!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi