Едно од нејзините НАЈМРАЧНИ изданија: Полугола петаше по мрачните улици, но има добра причина за тоа!

3 октомври, 2020
sdfsdfsdfsdf


Мајли Сајрус беше снимена во необично издание додека снимаше нов музички спот со Дуa Липа.


Но, тоа беше само една од сцените што 27-годишната Мајли ја снима за својот нов сингл со Дуa Липа, а судејќи според фотографиите, се чини дека девојките подготвуваат нешто посебно и можеби досега невидено. Пејачката носеше црн кожен корсет, градник и искинати мрежести чорапи. Мајли зборуваше за нејзината соработка со Дуа Липа за ново-зеландскиот подкаст „Дом“ и откри дека покрај неа, во новиот албум гостува и Били Ајдол. Таа се сврте кон бизнисот откако раскина со Коди Симпсон,и откако се разведе од актерот Лиам Хемсворт, со кого беше во брак девет месеци, и го напушти наводно поради блогерката Кејтлин Картер.