Поранешниот сопруг на КЛОИ Кардашијан доживеа ТРАГЕДИЈА: Синот на Ламар Одом почина на возраст од само шест месец!

31 мај, 2020
290213_profimedia0475322801_ff

Двократниот шампион во НБА, Ламар Одом, заработи околу 113 милиони евра во својата кариера, но тој потроши скоро сè на опијати и лекови.

 Во својата болна исповед, освен пороците и разгалениот живот, тој зборуваше и за најголемата трагедија во неговиот живот.

Пред некое време, Ламар Одом објави автобиографија под наслов „Од темнината до светлината“, во која тој целосно се соголи и зборуваше за работи за кои претходно не разговарал.

Тој се осврна и на најголемата болка кога неговиот син Јаден почина само половина година по неговото раѓање, „Мирор“ известува делови од неговата автобиографија.

Кошаркарот призна дека плачел само три години по трагедијата, и тој раскажа што точно се случило во тој судбоносен ден, 29 јуни 2006 година, кога неговата тогашна сопруга Лиза Моралес (40) влезе во собата да го провери нивниот син.

“Тогаш го виде бебето како лежи на стомакот, што и беше чудно, но изгледаше дека нејзиниот син е удобен, па не сакаше да го наруши, отиде и се придружи на нејзината мајка во кујната. Но, веднаш штом мајката праша како е Јаден, Лиза започна да паничи и се стрча кон својата соба “, се вели во автобиографијата, како што објави„ Мирор “.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi