Екслузивно: ЛУНА ЏОГАНИ ќе биде мајка…

5 август, 2020
Annotation 2020-08-04 195715

Се одлучија да направат голем чекор?

Луна Џогани, која прави сериозни планови со своето момче Марко Миjковиќ по напуштањето на третата сезона на „Задруга“, призна дека покрај деловните потези, размислуваат и за следниот чекор во нивната врска.

Таа зборуваше за тоа во најновата епизода од шоуто „Премиера“, а во таа прилика ги заинтригира гледачите со нејзината изјава.

  „Тоа е љубов, навистина се е супер. Секој ден ни се случува нешто убаво, уживаме во тоа. Ако Бог дозволи, наскоро ќе има некои добри вести “, рече Џогани.

„Или се мажиш или ќе станеш мајка“, и рекол новинарот на ова.

„Нека биде дека е нешто од тоа“, рече Луна.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris